KONST / Litografier / Litografi 7436177
nr 743 6177
Litografi
signerad. i trycket Pierre Fix Masseau (1905-1994), Exactitude, printed in France by Bedos & co-79, bladets mått: 100x62
Kondition: löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:25:17
100 kr
250 kr
250 kr
400 kr
350 kr
600 kr
550 kr
650 kr
700 kr
850 kr
27 feb